نمایش دادن همه 10 نتیجه

نمایش 12 24 48
چراغ دانلایت LED توکار مازی نور مدل الینا
سفید
مشکی

چراغ دانلایت LED توکار مازی نور مدل الینا

699,391 تومان1,037,327 تومان
چراغ‌ دانلایت الینا با طراحی مدرن و زیبا با رفلکتورهای انتخابی برای زوایای دلخواه تابش نوربرای محیط فروشگاهی، گالری ها، موزه ها و ... عرضه می گردد. زوایای قابل تنظیم وهدفمند تابش نور، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و زیبایی از ویژگی‌های این چراغ است.
چراغ دانلایت LED توکار مازی نور مدل آرتمیس
سفید
مشکی

چراغ دانلایت LED توکار مازی نور مدل آرتمیس

430,776 تومان896,211 تومان
چراغ دانلایت آرتمیس (Dark-light) با طراحی مدرن و زیبا و در اندازه های متنوع به صورت نصب توکار در حفره‌هایی به ابعاد مختلف

چراغ‌ LED توکار مازی نور مدل لومیلد

930,870 تومان1,676,063 تومان
چراغ های توکار LED لومیلد با طراحی مدرن و زیبا و با بهره گیری از لنز مخصوص جهت ایجاد پخش نور مناسب برای محیط فروشگاهی، اداری و تجاری مدرن عرضه می گردد. پخش هدفمند نور بدون هیچ گونه زنندگی نور، صرفه جویی در مصرف انرژی و زیبایی از ویژگی های این چراغ است.

چراغ LED مولتی دانلایت مازی نور مدل اوربیتال

903,638 تومان4,679,111 تومان
چراغ‌های اوربیتال با طراحی مدرن و زیبا در مدل های LED با رفلکتورهای انتخابی با زوایای دلخواه تابش نور برای محیط فروشگاهی و تجاری مدرن عرضه می گردد. زوایای تابش نور هدفمند، صرفه‌جویی در مصرف انرژی، فقدان نور زننده و زیبایی از ویژگی‌های این چراغ است.

چراغ دانلایت LED مازی نور مدل آریانا

122,548 تومان383,737 تومان
چراغ‌ دانلایت آریانا با منبع نور LED و طراحی پیشرفته مازی نور در اندازه های متنوع، به صورت نصب توکار در ابعاد مختلف عرضه می‌گردد و برای ساختمان‌های اداری و تجاری مدرن مناسب است. عمر طولانی قطعات روشنایی، فقدان اشعه فرابنفش (UV)، صرفه‌جویی مصرف انرژی، سازگاری با محیط زیست و ضریب نمود رنگ بیش از 80 از ویژگی های این چراغ است.

چراغ‌ LED دانلایت مازی نور مدل دیانا

604,076 تومان841,745 تومان
چراغ‌های دانلایت دیانا LED با طراحی پیشرفته مازی نور در اندازه های متنوع، به صورت نصب توکار در حفره‌هایی به قطر های مختلف عرضه می‌گردد و برای ساختمان‌های اداری و تجاری مدرن مناسب است. عمر طولانی قطعات روشنایی، فقدان اشعه فرابنفش (UV)، صرفه‌جویی مصرف انرژی، سازگاری با محیط زیست و ضریب نمود رنگ بیش از 80 درصد از ویژگی های این چراغ است.

چراغ‌ دانلایت روکار مازی نور مدل آریانا

354,028 تومان446,867 تومان
چراغ‌های دانلایت آریانا روکار با طراحی پیشرفته مازی نور در اندازه های متنوع، به صورت نصب روکار عرضه می‌گردد و برای ساختمان‌های اداری و تجاری مدرن مناسب است. بازدهی بالا، منحنی های پخش نور مناسب و سهولت نصب و سرویس چراغ‌های آریانا روکار که از ویژگی‌های برجسته آن است.

چراغ LED دانلایت روکار مازی نور مدل استارلد

1,412,237 تومان
چراغ‌های دانلایت LED استارلد با طراحی پیشرفته مازی نور برای نصب روکار در ساختمان‌های اداری و تجاری مدرن مناسب است. عمر طولانی قطعات روشنایی، فقدان اشعه فرابنفش (UV)، صرفه‌جویی مصرف انرژی، سازگاری با محیط زیست، کاهش زنندگی نور با بهره گیری از دیفیوزر اکریلیکی شفاف با لنزهای ویژه و ضریب نمود رنگ بیش از 80 درصد از ویژگی های این چراغ است.

چراغ LED دانلایت توکار مازی نور مدل استارلد

1,299,753 تومان
چراغ‌های دانلایت LED استارلد با طراحی پیشرفته مازی نور برای نصب توکار در ساختمان‌های اداری و تجاری مدرن مناسب است. عمر طولانی قطعات روشنایی، فقدان اشعه فرابنفش (UV)، صرفه‌جویی مصرف انرژی، سازگاری با محیط زیست، کاهش زنندگی نور با بهره گیری از دیفیوزر اکریلیکی شفاف با لنزهای ویژه و ضریب نمود رنگ بیش از 80 درصد از ویژگی های این چراغ است.
چراغ‌ دانلایت روکار یا آویز مازی نور مدل دیانا
سفید
نقره ای

چراغ‌ دانلایت روکار یا آویز مازی نور مدل دیانا

638,736 تومان935,822 تومان
چراغ‌های دانلایت دیانا روکار یا آویز با طراحی پیشرفته مازی نور در اندازه های متنوع، به صورت نصب روکار عرضه می‌گردد و برای ساختمان‌های اداری و تجاری مدرن مناسب است. بازدهی بالا، منحنی های پخش نور مناسب و سهولت نصب و سرویس چراغ‌های دیانا روکار که از ویژگی‌های برجسته آن است، حاصل طراحی و ساخت رفلکتورهایی خاص با آلومینیوم آنودایز شده می‌باشد. چراغ‌های دیانا روکار با منبع نور LED، ویژگی هایی دارد که عبارتند از: عمر طولانی قطعات روشنایی، فقدان اشعه فرابنفش (UV)، صرفه‌جویی مصرف انرژی، سازگاری با محیط زیست و ضریب نمود رنگ بیش از 80 درصد.

خرید محصولات مازی نور

صنایع روشنایی مازی نور در سال 1350 در استان مازندران به منظور تولید محصولات روشنایی در کارخانه‌ای با ۶۰۰۰۰ متر مربع مساحت و با زیربنایی حدود ۱۲۰۰۰ متر مربع آغاز به کار کرد. محصولات تولیدی شرکت صنایع روشنایی مازی نور (چراغ LED دانلایت توکار مازی نور، چراغ‌ LED توکار مازی نور، هالوژن ال ای دی مازی نور) کیفیت بسیار بالایی داشته و این گروه تولیدی علاوه بر موفقیت در بازار ایران توانسته است با صادرات گسترده، محصولات خود را به کشور های مختلف آسیایی صادر کند. شرکت صنایع روشنایی مازی نور در سال‌های ۱۳۷۴، ۱۳۷۸، ۱۳۸۲، ۱۳۸۴، ۱۳۸۵، ۱۳۸۸، ۱۳۸۹، ۱۳۹۰، ۱۳۹۱ و ۱۳۹۴ موفق به دریافت لوح تقدیر، به عنوان واحد صادراتی نمونه و همچنین واحد صنعتی نمونه کشور از وزارت صنایع و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران شده است. این شرکت تولیدی در سالهای مختلفی با عملکرد فوق العاده خود توانسته است گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را دریافت کند.

ویژگی‌های شرکت صنایع روشنایی مازی نور:

 • بهبود مستمر به طور فراگیر
 • به کارگیری فناوری نوین و روزآمد در صنعت روشنائی
 • همکاری متقابل با تولید‌کنندگان پیشرو اروپایی
 • واحد تحقیق و توسعه کارا مجهز به آزمایشگاه‌های مدرن
 • تولید چراغ­ های با کیفیت
 • ثبات در کیفیت چراغ ها
 • طراحی چراغ‌‌ها بر مبنای صرفه جویی در مصرف انرژی
 • انتخاب مدل چراغ‌ها در انطباق با نیاز مشتری
 • تلاش مستمر در جلب رضایت مشتری

برخی از محصولات مازی نور:

چراغ LED دانلایت توکار مازی نور

خرید و قیمت چراغ ال ای دی دانلایت توکار مازی نور

چراغ‌ LED توکار مازی نور

خرید و قیمت چراغ ال ای دی توکار مازی نور

هالوژن ال ای دی مازی نور

خرید و قیمت هالوژن ال ای دی مازی نور

گارانتی محصولات شرکت مازی نور:

شرکت صنایع روشنایی مازی‌نور، در تلاش همیشگی برای افزایش رضایت مشتریان، کلیه چراغ‌های تولیدی خود را بر اساس طبقه بندی زیر در محدوده جغرافیایی ایران ضمانت می نماید.

 • محصولات گروه پرایمکس به مدت ۵ سال
 • محصولات گروه ریلاینس به مدت ۳ سال
 • محصولات گروه کلایمکس به مدت ۳ سال

این ضمانت بر طبق موارد مندرج در دستورالعمل نصب و بهره برداری (نصب توسط اشخاص ذیصلاح و بهره برداری تحت شرایط مناسب)، بوده و بر اساس مفاد آن، مازی‌نور متعهد است که کلیه چراغ‌های تولیدی خود را در برابر هرگونه عیب یا اشکال فنی ناشی از طراحی، ساخت یا مواد اولیه حسب تشخیص مازی‌نور، تضمین و با رعایت شرایط «ضمانت نامه محصولات» نسبت به تعمیر یا تعویض قطعات چراغ اقدام ‌نماید.

خرید

بهترین فروشگاه برای خرید اینترنتی محصولات مازی نور کجاست؟

اگر قصد خرید اینترنتی محصولات شرکت مازی نور (چراغ LED دانلایت توکار مازی نور، چراغ‌ LED توکار مازی نور، هالوژن ال ای دی مازی نور) را دارید، پیشنهاد ما مراجعه به صفحه این محصولات در فروشگاه اینترنتی نفیس نور است. فروشگاه نفیس نور، یکی از معتبرترین مراجع برای خرید اینترنتی تجهیزات الکتریکی با قیمت مناسب است.

ارزیابی محصولات تولیدی مازی نور

کیفیت: عالی
گارانتی:3 سال
محدوده قیمت: متوسط
سابقه فعالیت:49 سال
تنوع محصول: زیاد