نمایش دادن همه 10 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 12 24 48
چراغ دانلایت LED توکار مازی نور مدل الینا
سفید
مشکی
بستن

چراغ دانلایت LED توکار مازی نور مدل الینا

699,391 تومان1,037,327 تومان
چراغ‌ دانلایت الینا با طراحی مدرن و زیبا با رفلکتورهای انتخابی برای زوایای دلخواه تابش نوربرای محیط فروشگاهی، گالری ها، موزه ها و ... عرضه می گردد. زوایای قابل تنظیم وهدفمند تابش نور، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و زیبایی از ویژگی‌های این چراغ است.
چراغ دانلایت LED توکار مازی نور مدل آرتمیس
سفید
مشکی
بستن

چراغ دانلایت LED توکار مازی نور مدل آرتمیس

430,776 تومان896,211 تومان
چراغ دانلایت آرتمیس (Dark-light) با طراحی مدرن و زیبا و در اندازه های متنوع به صورت نصب توکار در حفره‌هایی به ابعاد مختلف

چراغ‌ LED توکار مازی نور مدل لومیلد

930,870 تومان1,676,063 تومان
چراغ های توکار LED لومیلد با طراحی مدرن و زیبا و با بهره گیری از لنز مخصوص جهت ایجاد پخش نور مناسب برای محیط فروشگاهی، اداری و تجاری مدرن عرضه می گردد. پخش هدفمند نور بدون هیچ گونه زنندگی نور، صرفه جویی در مصرف انرژی و زیبایی از ویژگی های این چراغ است.

چراغ LED مولتی دانلایت مازی نور مدل اوربیتال

903,638 تومان4,679,111 تومان
چراغ‌های اوربیتال با طراحی مدرن و زیبا در مدل های LED با رفلکتورهای انتخابی با زوایای دلخواه تابش نور برای محیط فروشگاهی و تجاری مدرن عرضه می گردد. زوایای تابش نور هدفمند، صرفه‌جویی در مصرف انرژی، فقدان نور زننده و زیبایی از ویژگی‌های این چراغ است.

چراغ دانلایت LED مازی نور مدل آریانا

122,548 تومان383,737 تومان
چراغ‌ دانلایت آریانا با منبع نور LED و طراحی پیشرفته مازی نور در اندازه های متنوع، به صورت نصب توکار در ابعاد مختلف عرضه می‌گردد و برای ساختمان‌های اداری و تجاری مدرن مناسب است. عمر طولانی قطعات روشنایی، فقدان اشعه فرابنفش (UV)، صرفه‌جویی مصرف انرژی، سازگاری با محیط زیست و ضریب نمود رنگ بیش از 80 از ویژگی های این چراغ است.

چراغ‌ LED دانلایت مازی نور مدل دیانا

604,076 تومان841,745 تومان
چراغ‌های دانلایت دیانا LED با طراحی پیشرفته مازی نور در اندازه های متنوع، به صورت نصب توکار در حفره‌هایی به قطر های مختلف عرضه می‌گردد و برای ساختمان‌های اداری و تجاری مدرن مناسب است. عمر طولانی قطعات روشنایی، فقدان اشعه فرابنفش (UV)، صرفه‌جویی مصرف انرژی، سازگاری با محیط زیست و ضریب نمود رنگ بیش از 80 درصد از ویژگی های این چراغ است.

چراغ‌ دانلایت روکار مازی نور مدل آریانا

354,028 تومان446,867 تومان
چراغ‌های دانلایت آریانا روکار با طراحی پیشرفته مازی نور در اندازه های متنوع، به صورت نصب روکار عرضه می‌گردد و برای ساختمان‌های اداری و تجاری مدرن مناسب است. بازدهی بالا، منحنی های پخش نور مناسب و سهولت نصب و سرویس چراغ‌های آریانا روکار که از ویژگی‌های برجسته آن است.

چراغ LED دانلایت روکار مازی نور مدل استارلد

1,412,237 تومان
چراغ‌های دانلایت LED استارلد با طراحی پیشرفته مازی نور برای نصب روکار در ساختمان‌های اداری و تجاری مدرن مناسب است. عمر طولانی قطعات روشنایی، فقدان اشعه فرابنفش (UV)، صرفه‌جویی مصرف انرژی، سازگاری با محیط زیست، کاهش زنندگی نور با بهره گیری از دیفیوزر اکریلیکی شفاف با لنزهای ویژه و ضریب نمود رنگ بیش از 80 درصد از ویژگی های این چراغ است.

چراغ LED دانلایت توکار مازی نور مدل استارلد

1,299,753 تومان
چراغ‌های دانلایت LED استارلد با طراحی پیشرفته مازی نور برای نصب توکار در ساختمان‌های اداری و تجاری مدرن مناسب است. عمر طولانی قطعات روشنایی، فقدان اشعه فرابنفش (UV)، صرفه‌جویی مصرف انرژی، سازگاری با محیط زیست، کاهش زنندگی نور با بهره گیری از دیفیوزر اکریلیکی شفاف با لنزهای ویژه و ضریب نمود رنگ بیش از 80 درصد از ویژگی های این چراغ است.
چراغ‌ دانلایت روکار یا آویز مازی نور مدل دیانا
سفید
نقره ای
بستن

چراغ‌ دانلایت روکار یا آویز مازی نور مدل دیانا

638,736 تومان935,822 تومان
چراغ‌های دانلایت دیانا روکار یا آویز با طراحی پیشرفته مازی نور در اندازه های متنوع، به صورت نصب روکار عرضه می‌گردد و برای ساختمان‌های اداری و تجاری مدرن مناسب است. بازدهی بالا، منحنی های پخش نور مناسب و سهولت نصب و سرویس چراغ‌های دیانا روکار که از ویژگی‌های برجسته آن است، حاصل طراحی و ساخت رفلکتورهایی خاص با آلومینیوم آنودایز شده می‌باشد. چراغ‌های دیانا روکار با منبع نور LED، ویژگی هایی دارد که عبارتند از: عمر طولانی قطعات روشنایی، فقدان اشعه فرابنفش (UV)، صرفه‌جویی مصرف انرژی، سازگاری با محیط زیست و ضریب نمود رنگ بیش از 80 درصد.

شرکت صنایع روشنایی مازی نور با بیش از ۴۰ سال تجربه ، پیشرو صنایع روشنایی در ایران است . کارخانه مازی­‌نور با ۶۰۰۰۰ متر مربع مساحت و با زیربنایی حدود ۱۲۰۰۰ متر مربع ، از بخش های متعددی تشکیل شده که بیش از ۸۰۰ نفر در آن فعالیت می­ کنند.

این بخش ها عبارتند از :

تحقیق و توسعه، طراحی، قالبسازی، برنامه ریزی تولید، دایکست، تزریق پلاستیک، فلزکاری، شستشو، رنگ، خطوط متعدد مونتاژ، کنترل کیفیت، تضمین کیفیت و طرح و برنامه، فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، مارکتینگ، فروش داخلی، فروش خارجی، واحد خدمات پس از فروش ، خرید داخلی، خرید خارجی و مدیریت منابع انسانی.

محصولات مازی­‌نور شامل چراغ هایی با کاربردهای اداری – تجاری، تزئینی، صنعتی، ضد انفجار و فضای آزاد است. این شرکت به عنوان اولین تولید کننده چراغ های ضدانفجار در ایران موفق شده با دریافت گواهینامه از TÜV آلمان، این چراغ ها را تحت لیسانس شرکت آلمانی آدولف شوخ ( Schuch, GmbH) تولید کند.
واحد تحقیق و توسعه مازی­‌نور با آزمایشگاه‌­های پیشرفته و تجهیزات دقیق و مدرن، مسئولیت انطباق چراغ‌­ها را با استانداردهای جهانی IEC60598 بر عهده دارد و گواهینامه‌های مربوطه از (KEMA (ENEC Certificate اخذ گردیده است.

شرکت مازی‌­نور با درک این واقعیت که روش­های نوین مدیریت، نیاز امروزی صنایع کشور است و اجرای سیستم مدیریت کیفیت و بهبود مستمر برای تطبیق با پیشرفته ترین دستاوردهای علمی- فنی اهمیت بسیار دارد، از سیستم ISO 9001-2015 به عنوان ابزار و الگو استفاده کرده و در همه فعالیت های خویش همواره منطبق بر استاندارد فوق عمل می­کند. به همین دلیل، نه فقط در بازار داخلی بلکه در صادرات محصولات خود نیز موفق بوده و به پاس این موفقیت ها، در سال­های ۱۳۷۴، ۱۳۷۸، ۱۳۸۲، ۱۳۸۴، ۱۳۸۵، ۱۳۸۸، ۱۳۸۹، ۱۳۹۰ ، ۱۳۹۱ و ۱۳۹۴ به دریافت لوح تقدیر، به عنوان واحد صادراتی نمونه و همچنین واحد صنعتی نمونه کشور از وزارت صنایع و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران مفتخر گردید. در سال ۱۳۸۸ نیز، مازی‌نور به عنوان حامی حقوق مصرف کننده، به دریافت لوح تقدیر از سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکنندگان مفتخر شد.

شرکت مازی نور در سال ۱۳۹۶ موفق به دریافت گواهینامه OHSAS18001-2007 گردید.

ویژگی­ های مازی‌نور:
سیستم مدیریت کیفیت فراگیر با گواهی استاندارد ISO9001-2015 (خط مشی کیفیت صنایع روشنایی مازی نور)

بهبود مستمر به طور فراگیر
به کارگیری فناوری نوین و روزآمد در صنعت روشنائی
همکاری متقابل با تولید­کنندگان پیشرو اروپایی
واحد تحقیق و توسعه کارا مجهز به آزمایشگاه های مدرن
تولید چراغ­ های با کیفیت
ثبات در کیفیت چراغ ها
طراحی چراغ­ ها بر مبنای صرفه جویی در مصرف انرژی
انتخاب مدل چراغ­ ها در انطباق با نیاز مشتری
تلاش مستمر در جلب رضایت مشتری