سوالات متداول

1_ چگونه می‌­توانم در سایت نفیس نور عضو بشم؟

برای عضویت در سایت فروشگاه اینترنتی نفیس نور، بعد از وارد شدن به صفحه اصلی فروشگاه بر روی گزینه «ورود­ /­ عضویت» کیلک کنید. اگر قبلاً در سایت ثبت­ نام کرده‌اید در قسمت «ورود» با وارد کردن اطلاعات لازم وارد سایت و حساب کاربری خود شوید. اگر برای اولین بار می‌خواهید ثبت ­نام کنید با کیلک کردن بر روی گزینه «عضویت» وارد صفحه ثبت ­نام می‌­شوید و برای نهایی شدن ثبت­ نام اطلاعات مشخص شده در متن زیر را وارد کنید:

  • شماره موبایل
  • نام
  • گذر واژه
  • نشانی ایمیل (دلخواه)
  • کد امنیتی

ثبت ­نام در فروشگاه نفیس نور به شما این اجازه را می‌دهد که به وضعیت، تاریخ سفارش، ثبت و ویرایش آدرس محل سکونت خود دسترسی داشته باشید.

2_ چطور می­‌توانم از فروشگاه نفیس نور خرید کنم؟

ابتدا از قسمت جست و جو در سایت فروشگاه، محصول مورد نظرتان را پیدا کنید. بعد از مشخص کردن ویژگی‌های محصول بر روی گزینه «افزودن به سبد خرید» کلیک کنید. سپس با وارد کردن اطلاعات فردی، نحوه ارسال را انتخاب کرده و هزینه مشخص شده را با یکی از روش‌های پرداخت واریز کنید. بعد از نهایی شدن خرید پیامکی مبنی بر شماره سفارش و کد پیگیری برای شما ارسال می‌شود که به منزله ثبت سفارش شما و انجام مراحل آماده سازی مرسوله توسط فروشگاه است. برای آشنایی بیشتر با روش ثبت سفارش، پرداخت و ارسال کالای فروشگاه اینترنتی نفیس نور اینجا کلیک کنید.

3_ چگونه می­­‌توانم سفارشم را پیگیری کنم؟

در صورت ثبت نام در سایت فروشگاه نفیس نور با مراجعه به صفحه حساب کاربری خود، بخش سفارشات از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید. اگر در سایت ثبت نام نکرده‌اید بعد از وارد شدن به صفحه اصلی فروشگاه، گزینه رهگیری سفارشات را انتخاب کنید. در این مرحله وارد صفحه پیگیری سفارشات نفیس نور می‌شوید. برای اطلاع از وضعیت سفارش و آماده سازی محصول توسط فروشگاه نفیس نور، با وارد کردن شماره سفارش یا شماره همراه خود از قسمت مشخص شده از اقدامات فروشگاه و این که سفارش در چه مرحله‌ای است (آماده سازی، بسته بندی، تحویل دادن به باربری یا شرکت پست) مطلع می‌­شوید. اگر سفارش شما به باربری تحویل داده شده است با استفاده از شماره بارنامه ارسال شده برای شما و تماس با دفتر باربری در شهر محل سکونت خود از وضعیت محموله، اطلاعات مورد نیاز را کسب می­‌کنید. اگر سفارش شما تحویل شرکت پست شده باشد برای رهگیری سفارش ابتدا به سامانه اینترنتی رهگیری مرسولات شرکت پست به نشانی https://tracking.post.ir/ مراجعه کنید. سپس در قسمت مشخص شده شماره مرسوله یا کد رهگیری که شرکت پست برای شما ارسال کرده است را وارد نمایید و از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید با مراجعه حضوری به نزدیکترین شعبه شرکت پست در محل سکونت خود می‌­توانید از وضعیت سفارش‌تان مطلع شوید.

4_ چگونه می‌­توانم سفارشم را مرجوع کنم و به شما اطلاع دهم؟

در صورتی که سفارش شما دچار آسیب شده باشد و به اصطلاح معیوب یا ناقص باشد از زمان تحویل گرفتن مرسوله به مدت 24 ساعت می­‌توانید آن را مرجوع کنید. برای ثبت درخواست برگشت کالا با شماره گیری شماره تلفن 33966-031 با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و همکاران ما پس از بررسی و تایید معیوب بودن کالا، علاوه بر برگشت دادن هزینه‌های جانبی (هزینه ارسال کالای مرجوعی تا نفیس نور) به شما می‌گویند که فروشگاه نفیس نور می‌تواند کالای شما را تعویض کند و مجدداً برای شما ارسال کند یا کل هزینه سفارش را به شما عودت می‌دهند.

5_ شرایط گارانتی محصولات چگونه است؟

فروشگاه اینترنتی نفیس نور هیچ محصولی را شخصاً گارانتی نمی‌­کند (به استثنای محصولات تولید شده توسط شرکت فنی مهندسی نفیس نور) تمامی محصولات موجود در سایت که در مشخصات آن گارانتی ذکر شده است، توسط تولید­کننده محصول گارانتی شده است. اگر با رعایت شرایط گارانتی تولید کننده محصول معیوب شده باشد با مرجوع کردن کالا برای فروشگاه اینترنتی نفیس نور، کالای معیوب تحویل تولید کننده داده شده و محصول سالم مجدداً برای شما ارسال می‌شود.

6_ چطور می­‌توانم سفارشم را لغو کنم؟

بعد از نهایی شدن خرید اگر قصد لغو سفارش را دارید با شماره گیری شماره تلفن 33966-031 تیم پشتیبانی ما را مطلع کنید. در صورتی که مرسوله به مرحله ارسال نرسیده باشد، سفارش شما لغو می­‌شود و تا 7 روز کاری بعد از لغو سفارش، وجه کالا برای شما برگشت داده می­‌شود.