شرایط مرجوع کردن کالا:

همراهان عزیز نفیس نور در زمان خرید کالا حتما دقت لازم و کافی را داشته باشند چرا که تنها در دو صورت امکان مرجوعی برای شما مشتریان عزیز فراهم است:

  1. اگر کالایی خریداری شده به صورت معیوب ( شکستگی، خرابی و مغایرت کالا با جنس خریداری شده ) برای شما ارسال شده باشد میتوانید با شماره تماس 03133966 در ارتباط باشید و کالای معیوب خود را برای شرکت بفرستید چرا که تمامی اجناس موجود در سایت ضمانت سلامت فیزیکی دارند به عبارتی دیگر کالای خریداری شده توسط مشتری باید به صورت دقیق و کاملاً سالم به دست آنها برسد.
  2. اگر به هر علت قصد تعویض کالای خریداری شده با سایر اقلام موجود در سایت را داشتید تا 48 ساعت بعد از تحویل بار میتوانید با پشتیبانی نفیس نور در تماس باشید و درخواست تعویض کالای خود را ثبت و جهت بازگرداندن کالای خریداری شده اقدام کنید.
  • شما کاربران عزیز دقت داشته باشید تمامی مدل های کنتور برق فرعی اعم از سه فاز و تکفاز دیجیتال و آنالوگ به هیچ عنوان مرجوعی ندارند ( به استثناء معیوب بودن کالا ) پس در زمان خرید این محصولات دقت کافی را داشته باشید و این مورد را در نظر داشته باشید که این کنتور ها فرعی هستند، نمیتوان از آنها به عنوان کنتور برق اصلی استفاده کرد و قبض برق برای آنها صادر نمیشود و تاییده اداره برق هم ندارد.