روش ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنتی نفیس نور:

در فروشگاه نفیس نور ارسال سفارشات مشتریان گرامی از دو طریق پست و باربری انجام میشود. اگر محموله خریداری شده توسط مشتری کم حجم باشد با پست پیشتاز به تمامی نقاط کشور ارسال میشود. اگر محصولات خریداری شده توسط مشتری حجیم باشد و امکان ارسال آنها از طریق پست میسر نباشد ( وزن بالا یا بسته بندی بزرگ ) ارسال سفارش مشتری از طریق باربری کامیون انجام میشود. در صورتی که مبلغ سبد خرید مشتریان عزیز بیشتر از 4 میلیون تومان باشد ارسال سفارش چه از طریق پست و چه با روش باربری کامیون به صورت کاملاً ریگان انجام میشود.

همراهان عزیزی که به هر علت تمایل دارند ارسال بار آنها با روشی سریع تر انجام شود میتواند با تیم پشتیبانی نفیس نور تماس برقرار کنند و درخواست بدهند ارسال بار آنها با اتوبوس پسکرایه ارسال شود. لازم به ذکر است ارسال با روش اتوبوس در صورتی میسر است که بار شما با پست یا باربری کامیون هنوز ارسال نشده باشد و اگر ارسال شده باشد امکان هیچ گونه تغییری در روش ارسال بار شما وجود نخواهد داشت.

همشهریان عزیزی که در شهر اصفهان ساکن هستند از سایت خرید میکنند و تمایل دارند بار آنها با پیک پسکرایه ارسال شود هم میتوانند از همین طریق درخواست خود را با پشتیبانی نفیس نور در میان بگذارند. درصورتی که بار این افراد نیز به اداره پست تحویل داده نشده باشد امکان تغییر روش ارسال وجود خواهد داشت. لازم به ذکر هست تحویل بارهای پیک در ساعت 19 هر روز انجام میشود.