هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

خرید محصولات هادی نور

شرکت کابل هادی نور گستر از سال 1375 با توجه به نیاز صنعتی کشور اقدام به طراحی و ساخت انواع سیم و کابل افشان در شهر اصفهان کرد. امروزه گروه تولیدی هادی نور با فعالیت مستمر و تلاش شبانه روزی پرسنل خود توانسته است محصولات متنوع (کابل آنتن صادراتی، سیم افشان ۱ در ۰٫۵، کابل تلفن شش زوجی فویلدار، سیم نایلون 2 در 1، کابل افشان 6 در ۱) و با کیفیت بالایی را تولید کند. گروه تولیدی هادی نور در راستای حفظ حقوق مشتریان خود علاوه بر تولید محصولات با کیفیت قیمتی مناسب برای محصولات خود در نظر گرفته است. شرکت کابل هادی نور گستر با تجهیز کردن آزمایشگاه‌های خود به مدرن ترین تجهیزات مورد نیاز سعی بر کنترل کیفیت همیشگی محصولات خود داشته است. هدف کلی شرکت کابل هادی نور گستر ارائه محصولاتی با زمان تحویل مورد قبول مشتری با کیفیت بالا و نیز قیمت مناسب می‌باشد. برخی از گواهینامه‌های شرکت هادی نور گستر به شرح زیر است:

  • دریافت گواهینامه استاندارد ایران
  • دریافت گواهینامه ISO:9001;2015
  • دریافت گواهینامه ISO:14001:2015
  • دریافت گواهینامه ISO:45001:2018
  • دریافت گواهینامه CE اروپا

برخی از محصولات هادی نور:

کابل آنتن صادراتی هادی نور گستر

قیمت و خرید کابل آنتن صادراتی هادی نور گستر

سیم افشان ۱ در ۰٫۵ هادی نور گستر

قیمت و خرید سیم افشان 1در 0.5 هادی نور گستر

کابل تلفن شش زوجی فویلدار هادی نور گستر

خرید و قیمت کابل تلفن شش زوج فویلدار هادی نور

سیم نایلون 2 در 1 هادی نور گستر

خرید و قیمت سیم نایلون 2 در 1 هادی نور گستر

کابل افشان 6 در ۱ هادی نور گستر

خرید و قیمت کابل افشان 6 در 1 هادی نور گستر

تشخیص اصالت محصولات:

برای تشخیص اصالت محصولات شرکت کابل هادی نور گستر با توجه به تولید محصولات تقلبی تحت عنوان و برند این شرکت توصیه می‌کنیم راهنمای زیر را با دقت مطالعه کنید. موارد ذکر شده خصوصیات ظاهری محصولات است که سیم و کابل اصلی را از سایر محصولات تقلبی متمایز می‌کند.

خرید

شما همراهان گرامی برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات شرکت کابل هادی نور گستر می‌توانید از طریق سایت فروشگاه اینترنتی نفیس نور اقدام کنید.

در فروشگاه اینترنتی نفیس نور تمامی محصولات شرکت هادی نور گستر با کمترین قیمت، جهت خرید آسان و راحت شما خریداران گرامی موجود شده است. این فروشگاه نماینده رسمی فروش اینترنتی محصولات شرکت هادی نور گستر می‌باشد.

ارزیابی محصولات تولیدی هادی نور گستر

کیفیت: عالی
محدوده قیمت: متوسط
سابقه فعالیت: 24 سال
تنوع محصول: زیاد