نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش 12 24 48

لیمیت سوئیچ دوطرفه قرقره دار پارس فانال مدل PFB-121

تماس بگیرید
وزن 0.80 kg
نام تجاری
جنس بدنه پلاستیکی
مدل قرقره دار یا غلطکی
درجه حفاظت ip 65

کنتاکتور 3 فاز PFC-12 بوبین 220 ولت پارس فانال

تماس بگیرید
کشور سازنده ایران
برند پارس فانال
گارانتی 2 سال
آمپر 12 آمپر
تعداد پل 3 پل
مدل PFC-12

کلید اتوماتیک 3پل PF3N-100 پارس فانال

تماس بگیرید
کشور سازنده ایران
برند پارس فانال
نوع محصول کلید اتوماتیک
گارانتی 2 سال
آمپر 100 آمپر
تعداد پل 3 پل

کنتاکتور 3 فاز PFC-18 بوبین 220 ولت پارس فانال

تماس بگیرید
کشور سازنده ایران
برند پارس فانال
گارانتی 2 سال
آمپر 18 آمپر
تعداد پل 3 پل
مدل PFC-18

شرکت صنایع الکتریکی پارس حفاظ در سال 1363 بمنظور تولید انواع کنتاکتور و رله های حرارتی در شهر کرمانشاه تأسیس و سپس با عقد قرارداد با فانال آلمان از سال 1375 شروع به تولید این محصولات تحت لیسانس فانال نمود. شرکت تا سال 1381 به روال قبل به تولید خود ادامه داده و از سال 1381 به بعد شروع به توسعه و افزایش سبد محصولات نمود که در حال حاضر سبد محصولات شرکت به 14 گروه محصول رسیده است. تولیدات شرکت اکثرأ در محل کارخانه واقع در کرمانشاه تولید و مونتاژ می گردند، اما به دلیل تنوع زیاد محصولات ناچارأ برخی از قطعات و لوازم به پیمانکاران داخلی و خارجی سفارش داده می شود که در انتخاب آنها نهایت دقت بعمل آمده و کلیه مراحل کنترل کیفی روی قطعات تولیدی آنها نیز در کارخانه با دستگاه های متعدد تست و کنترل انجام می پذیرد.

کلیه محصولات شرکت پارس حفاظ که با نام پارس فانال ارائه می شود دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد. شرکت از سال 1382 دارای گواهی سیستم مدیریت کیفیت از توف اتریش بوده و کلیه مراحل تولید و فروش بر اساس این سیستم انجام می گیرد و با توجه به آن مشتری مداری جزو اصول خط مشی شرکت می باشد .

شرکت صنایع الکتریکی پارس حفاظ علاوه بر دارا بودن پروانه بهره برداری از سازمان صنایع و معادن استان کرمانشاه موفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردیده و لذا پس از آن محصولات خود را با نشان استاندارد به بازار عرضه داشته است . بدیهی است نشان مذکور گواه کیفیت مناسب و کنترل شده محصولات می باشد .