هیچ محصولی یافت نشد.

شرکت رنگین کمان ساختمان و تاسیسات در سال 1381 فعالیت خود در صنعت ساختمان آغاز نمود. در حوزه هوشمند سازی ساختمان در ایران پس از تجربه همکاری با برندهای خانه هوشمند خارجی و لمس مشکلات ناشی از واردات برای مصرف کنندگان به لحاظ قیمت ، خدمات پس از فروش و … برآن شد تا تحقیقات جهت تولید تجهیزات خانه هوشمند را به دست توانمند تیم متشکل از نخبگان صنعت برق و الکترونیک و فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر کشور از سرگیرد که منجر به ثبت اختراعات مختلف سیستم های هوشمندسازی و تولید اولین سری از تجهیزات خانه هوشمند ایرانی در سال 1389 به عنوان اولین تولید کننده تجهیزات خانه هوشمند در ایران با برند “کوباکو” گردید.

در این مدت همواره دغدغه اصلی این شرکت طراحی و تولید تجهیزات خانه هوشمند متناسب با سبک و عادات زندگی ایرانی، با در برداشتن کلیه امکانات متداول در عین اصلاح و حذف عیوب و محدودیتهای موجود در سایر محصولات مشابه و همچنین با کیفیت قابل رقابت و ایده آل بوده است. در این راستا کوباکو به عنوان اولین تولیدکننده تجهیزات خانه هوشمند ایرانی این مهم را با 4 سال گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش در مقام عمل جاری نموده است.

امروز ما با افتخار شاهد برند خانه هوشمند ” کوباکو ” ( cobaco ) به عنوان یک برند کاملا ایرانی و قابل اعتماد کارشناسان و متخصصین هوشمند سازی ساختمان این صنعت با تجربه اجرای صدها واحد مسکونی با لبخند رضایت مشتریان در سراسر کشور به عنوان رقیب جدی برند های خانه هوشمند مطرح در سطح جهان هستیم.

خانه هوشمند کوباکو ، خانه هوشمند به سبک ایرانی…